•  

  Najlepsze farby na świecie!


 •  

   

   

 •            

          Możesz pomalować co tylko zechcesz :)

   

                         

O mnie
 
Swoją przygodę z farbami Annie Sloan zaczęłam pod koniec 2014 r., a już w połowie 2015 r. otworzyłam własną pracownię i sklep. Zajęłam się tym, co naprawdę lubię robić i decyzja ta była jedną z lepszych w moim życiu.
 
Zapewniam, że kto raz zacznie swoją przygodę z farbami Annie Sloan ten już zawsze będzie do nich wracał!
Ogromną zaletą tych farb jest to, że można je stosować na różnego rodzaju powierzchniach i to bez specjalnego przygotowania. Idealne rozwiązanie gdy chcemy mieć szybką transformację, prawda? Paleta kolorów daje ogromne możliwości - nie tylko można korzystać z już gotowych, ale też śmiało można łączyć kolory według własnego uznania, tworzyć własne odcienie, nakładać na siebie różnokolorowe warstwy i wydobywać z nich to „coś”. Wystarczy trochę wyobraźni i odwagi!

Zapraszam do sklepu stacjonarnego i on-line.

Magda

 

 

Artykuły
Dwie wersje bliźniaczych szafek nocnych

Bardzo lubię zmieniać meble, dodawać im blasku, nadawać nowego charakteru. Miałam w pracowni bliźniaczki - szafki nocne w stylu ludwika. Majestatyczne same w sobie, ale zniszczone i już raz wzięte na "warsztat" i nieco przemalowane... Postanowiłam je rozdzielić na dobre, kiedy jedną z nich wybrała klientka. I tak oto powstały dwie wersje kolorystyczne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl