•  

  Najlepsze farby na świecie!


 •  

   

   

 •            

          Możesz pomalować co tylko zechcesz :)

   

                         

Polityka prywatności

Polityka bezpieczeństwa i przetwarzania danych 

 

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Magdalena Kornak – Kowalkowska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą eMStyle Magdalena Kornak- Kowalkowska, z siedzibą w Legionowie, przy ul. Batorego 16, e-mail: magda@emstyle.eu
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Administratorem, e-mail magda@emstyle.eu. Firma nie wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 3. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy. Informacje pozyskiwane są poprzez dobrowolnie wprowadzone do formularza dane oraz poprzez gromadzenie plików cookies.

 4. Dane będą przetwarzane w celu realizacji usług związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego oraz pracowni stylizacji mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Podstawę prawną stanowi art. 6 ust. 1 lit. B. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. 
 5. Dane mogą być udostępniane pracownikom administratora, dostawcom oprogramowania i hostingu, a także kurierom i innym przewoźnikom, w tym poczcie polskiej, w celu prawidłowej realizacji usług
 6. Dane nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani żadnej organizacji międzynarodowej.
 7. Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do czasu otrzymania od Pani/Pana wycofania zgody.
 8. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 9. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 10. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)
 11. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (można wskazać dane organu)
 12. Administrator informuje także, iż nie będzie miało miejsca zautomatyzowane podejmowanie decyzji (w tym profilowanie).

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z nowymi zapisami, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Artykuły
Dwie wersje bliźniaczych szafek nocnych

Bardzo lubię zmieniać meble, dodawać im blasku, nadawać nowego charakteru. Miałam w pracowni bliźniaczki - szafki nocne w stylu ludwika. Majestatyczne same w sobie, ale zniszczone i już raz wzięte na "warsztat" i nieco przemalowane... Postanowiłam je rozdzielić na dobre, kiedy jedną z nich wybrała klientka. I tak oto powstały dwie wersje kolorystyczne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl