•  

  Najlepsze farby na świecie!


 •  

   

   

 •            

          Możesz pomalować co tylko zechcesz :)

   

                         

Warsztaty

Masz w domu meble, na które nie możesz już patrzeć, ale też absolutnie nie możesz ich wyrzucić? W Twoim wystroju wnętrz rządzi Monotonia i nie wiesz, jak, niewielkim kosztem się jej pozbyć? A może już od dawna słyszysz farby kredowe, chalk paint, Annie Sloan i chcesz w końcu sprawdzić, co to za cudo, o którym wszyscy wokół mówią?
Jeśli choć na jedno z pytań odpowiadasz Tak -te warsztaty są dla Ciebie. Bo farby kredowe Annie Sloan są dla każdego, kto chce coś wokół siebie zmienić, niekoniecznie wymieniając cały wystrój :)

Podczas warsztatów poznacie podstawowe techniki malowania farbami dekoracyjnymi Annie Sloan i będziecie mogli sami wystylizować przyniesiony przez siebie mebelek.
 
KALENDARIUM
 
Najbliższe warsztaty stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan 
odbędą się
w sobotę, 2 marca br.
godz. 10.30 - 16.00
zapraszamy na  ul. Batorego 16

 

Podczas warsztatów opowiem Wam trochę o kolorach, ich roli w aranżacji wnętrz i oddziaływaniu na nas i nasz nastrój :) O tym jak je ze sobą łączyć i jak je wykorzystać w aranżacji wnętrz. Potem zagłębimy się w świat stworzony przez Annie Sloan. Poznacie podstawowe techniki stylizacji - na początek, na deseczkach treningowych sprawdzicie konsystencję farby i jej możliwości oraz poznacie techniki woskowania. Pokażę, jak zrobić przecierki (także wielokolorowe), jak prawidłowo nakładać wosk przezroczysty i jak kolorowymi woskami podkreślić urodę mebelka. Pobawimy się szablonami i strukturami! 
Do tego wszystkiego dokładam poczęstunek i ciepłe oraz zimne napoje i gwarantuję świetną zabawę!
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą niewielkiego mebelka. Na nim wypróbujecie to, co ćwiczyłyście/ćwiczyliście na deseczkach. Z warsztatów wychodzicie z własnoręcznie pomalowanym i powoskowanym mebelkiem.
Informacje i zapisy poprzez e-mail (magda@emstyle.eu) facebook (emstylemkk) , telefonicznie (601 547411) lub bezpośrednio w sklepie przy ul. Batorego 16.

Dla wszystkich uczestników warsztatów 10% zniżki na zakup litrowych farb. Mamy też nowe dzieło Annie Sloan - świetny i pełen inspiracji Bookazine oraz wiele innych publikacji, w tym polską wersję Kolorowe pomysły na dekorację mebli.

Zapraszamy serdecznie!

Koszt warsztatów to 230 zł.
Potwierdzeniem obecności na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł (w sklepie lub przelewem na konto).

 
Informacje i zapisy pod nr tel. 601 547411 lub mailowo: magda@emstyle.eu
 
 
Warsztaty stylizacji dla zaawansowanych
sobota, 16 marca 2019
godz. 10.30 - 16.00 

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatów stylizacji obejmujących techniki zaawansowane.
Warsztaty są dla osób, które mają już pewne doświadczenie z farbami kredowymi i chciałyby pójść o krok dalej w swoich stylizacjach.
Podczas warsztatów będziemy ćwiczyć:
- złocenia (płatki złota oraz woski pozłotnicze)
- transfer
- przenikanie kolorów
- chippy look
- postarzanie przy pomocy rustykalnego pudru Miss Moon's

Są to techniki czasochłonne i podczas tego spotkania będziemy pracować jedynie na deseczkach treningowych.

Koszt warsztatu to 250 zł. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł. Zaliczkę można wpłacić osobiście w pracowni lub przelewem na konto bankowe:
37 1090 1841 0000 0001 3063 5123

W cenie warsztatu uwzględniona jest wiedza teoretyczna i praktyczna, wszystkie materiały niezbędne do wykonania stylizacji poszczególnymi technikami oraz poczęstunek i napoje.
Jedyne co zabieracie ze sobą to dobry humor :) 

Zapisy:

w pracowni przy ul. Batorego 16 w Legionowie, 

telefonicznie: 601547411

mailowo: magda@emstyle.eu

 
Istnieje także możliwość umówienia się na warsztaty indywidualne.
Wszelkich informacji udzielam telefonicznie bądź mailowo.
 
 
Jeśli dojazd do Legionowa nie wchodzi w grę, a w okolicy nikt nie prowadzi warsztatów stylizacji mebli, zapraszam do kontaktu telefonicznego -być może uda Ci się stworzyć grupę, a ja przeprowadzę warsztaty w Twojej miejscowości :)
 

 

Artykuły
Dwie wersje bliźniaczych szafek nocnych

Bardzo lubię zmieniać meble, dodawać im blasku, nadawać nowego charakteru. Miałam w pracowni bliźniaczki - szafki nocne w stylu ludwika. Majestatyczne same w sobie, ale zniszczone i już raz wzięte na "warsztat" i nieco przemalowane... Postanowiłam je rozdzielić na dobre, kiedy jedną z nich wybrała klientka. I tak oto powstały dwie wersje kolorystyczne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl